ООО "Укрбудсервис"

Основная информация
Адрес:
Дзержинский р-н, пр. Мира 29
Телефоны:
401-38-88
067-706-20-36
Описание

Строительная организация ООО "Укрбудсервис" в Кривом Роге - выполнит комплекс ремонтно-строительных работ: реконструкция, монтажные, отделочные, кровля и фасад. Работы выполняются специалистами имеющими соответствующую квалификацию.

Отзывы к организации
 • [Гость]
  15 Август 2013, 22:37:58
  ТОВ ”ЛЕДІПС “
  м. Ужгород,вул.Заньковецької 64,

  м.Кривий Ріг тел.0671084500,0667170175
  е-mail: [email protected]


  Директору підприємства

  ТОВ «Ледіпс», як складова Компанії «Edips LED Tech. Corp. LTD» високотехнологічне і професійно – кероване об’єднання, пропонує світлодіодне обладнання своєї ТМ «Ledips» такого спектру призначення, що об’єднує побутові лампи, точкові світильники, світлодіодні трубки – заміна люмінесцентних ламп, тунельні прожектора і вуличні світильники різних потужностей і призначень. Компанія заснована в 2005 році, а на ринок України прийшла в 2010 році. До Компанії входить Департамент розвитку, лабораторії та дві фабрики. Всі моделі сертифіковані відповідно до вимог чинного законодавства України та призначені для заміни, у першу чергу, ламп розжарювання, а також інших типів шкідливого освітлення.
  Термін використання світлодіодних ламп ТМ «Ledips» становить від 50 000 годин та має гарантію експлуатації від 2 до 5 років (залежно від типу світильника).
  У світлодіодних лампах ТМ «Ledips» відсутні UV- випромінювання, ефект мерехтіння і нагрівання поверхні, не містять ртуті, газу, тобто вони на 100% екологічні і не вимагають витрат на обслуговування та утилізацію. Безпечне використання світлодіодної продукції ТМ «Ledips» надає можливість широкого впровадження цього освітлення. Світлодіодне продукція ТМ «Ledips» може експлуатуватися зі світлорегулюючими пристроями (dimmer) в діапазоні 85v-265v.
  Для потенційних партнерів пропонуємо тест-драйв обраних моделей.
  Форми фінансових розрахунків є різними, включаючи можливість оплати з відстрочкою платежів для перспективних партнерів.
  Просимо Вас розглянути можливість впровадження продукції ТМ«Ledips» у Ваших соціальних проектах.
  Будемо щиро раді плідній взаємовигідній співпраці.
  З повагою

  Директор TOB «Ледіпс» /Є. Панарін/
  Дилер по Дніпропетровській області /Р. Гурбанов/
Ошибка
У Вас не включен JavaScript. Сайт станет доступен только после его включения.