Будівельні компанії

ООО "Укрбудсервис"

Строительная организация ООО "Укрбудсервис" в Кривом Роге - выполнит комплекс ремонтно-строительных работ: реконструкция, монтажные, отделочные, кровля и фасад. Работы выполняются специалистами имеющими соответствующую квалификацию.

ЯК ДІСТАТИСЯ

ВІДГУКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ

Необхідно заповнити "Ім'я".

Необхідно заповнити "Текст відгуку".

[Гiсть]

15 августа 2013, 22:37:58

ТОВ ”ЛЕДІПС “
м. Ужгород,вул.Заньковецької 64,

м.Кривий Ріг тел.0671084500,0667170175
е-mail: [email protected]


Директору підприємства

ТОВ «Ледіпс», як складова Компанії «Edips LED Tech. Corp. LTD» високотехнологічне і професійно – кероване об’єднання, пропонує світлодіодне обладнання своєї ТМ «Ledips» такого спектру призначення, що об’єднує побутові лампи, точкові світильники, світлодіодні трубки – заміна люмінесцентних ламп, тунельні прожектора і вуличні світильники різних потужностей і призначень. Компанія заснована в 2005 році, а на ринок України прийшла в 2010 році. До Компанії входить Департамент розвитку, лабораторії та дві фабрики. Всі моделі сертифіковані відповідно до вимог чинного законодавства України та призначені для заміни, у першу чергу, ламп розжарювання, а також інших типів шкідливого освітлення.
Термін використання світлодіодних ламп ТМ «Ledips» становить від 50 000 годин та має гарантію експлуатації від 2 до 5 років (залежно від типу світильника).
У світлодіодних лампах ТМ «Ledips» відсутні UV- випромінювання, ефект мерехтіння і нагрівання поверхні, не містять ртуті, газу, тобто вони на 100% екологічні і не вимагають витрат на обслуговування та утилізацію. Безпечне використання світлодіодної продукції ТМ «Ledips» надає можливість широкого впровадження цього освітлення. Світлодіодне продукція ТМ «Ledips» може експлуатуватися зі світлорегулюючими пристроями (dimmer) в діапазоні 85v-265v.
Для потенційних партнерів пропонуємо тест-драйв обраних моделей.
Форми фінансових розрахунків є різними, включаючи можливість оплати з відстрочкою платежів для перспективних партнерів.
Просимо Вас розглянути можливість впровадження продукції ТМ«Ledips» у Ваших соціальних проектах.
Будемо щиро раді плідній взаємовигідній співпраці.
З повагою

Директор TOB «Ледіпс» /Є. Панарін/
Дилер по Дніпропетровській області /Р. Гурбанов/

Відповісти