Друкарня

Центр-Принт

"Центр-Принт" в Кривом Роге выполняет полный спектр полиграфических услуг: печать рекламных листовок, флаеров, буклетов, евробуклетов, этикеткок, фирменных бланков, дипломов, грамот, брошюр, бухгалтерских бланков, книг, плакатов, а также набор текста, верстка, дизайн, печать на конвертах, широкоформатная печать.<

ЯК ДІСТАТИСЯ

ВІДГУКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ

Необхідно заповнити "Ім'я".

Необхідно заповнити "Текст відгуку".

[Гiсть] mail.libr.dp.ua

26 мая 2015, 16:01:31

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ
“ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
ІМЕНІ ПЕРВОУЧИТЕЛІВ СЛОВ’ЯНСЬКИХ КИРИЛА І МЕФОДІЯ”
49006, ДСП, м.Дніпропетровськ, 6, вул.Ю.Савченка, 10, тел. 42-31-19
тел-факс (0562) 42-31-19
http://www.libr.dp.ua; e-mail: [email protected]


________26.05.15.15№_48__________________
Директору друкарні
«Центр - Принт»

Шановний Пане Директоре!

Згідно із Законами України «Про обов’язковий примірник документів» № 595-ХІV від 09.04.1999, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доставляння обов’язкового безплатного примірника документів» №4319-V1 від 12 січня 2012 р та Постановою КМУ «Про порядок доставляння обов’язкових примірників документів» № 608 від 10.05.2002 р. один примірник всіх видань (текстових,електронних, нотних, картографічних,образотворчих та ін.), що видаються на території Дніпропетровської області, повинен безплатно передаватись до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Ці видання довічно зберігаються в бібліотеці і є доступними майже 48 тисячам користувачів нашої бібліотеки, а також читачам інших регіонів України та зарубіжжя.
Крім того, інформація про всі отримані видання вноситься до електронного каталогу Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, доступного всім користувачам мережі Internet (www.libr.dp.ua), що сприяє популяризації видань та їх виробників.
Але, на жаль,друковані вироби Вашої друкарні не представлені в фондах обласної бібліотеки, яка є своєрідною книжковою палатою області.
Маємо надію і будемо вдячні,якщо Ви зможете надіслати на нашу адресу усі видання.
З повагою директор Н.М.Тітова

Відповісти