СШ №35

Основная информация
Адрес:
Саксаганский р-н, ул. Содружества 84а
Телефон:
65-64-33
Отзывы к организации
 • [Гость] Родители
  04 Ноябрь 2016, 08:11:18
  Біла Тетяна Миколаївна - вчитель початкових класів школи № 35 м. Кривого Рогу, яка не дає знання дітям, а займається приниженням дітей, покараннями за поведінку дітей, висміюванням учнів які їй не подобаються в присутності класу.
  Якщо батьки учня з чимсь незгодні і скажуть їй про це, то вона буде " чморити,, дитину всі роки навчання.
  Коли Тетяна Миколаївна іде вирішувати свої справи, кидаючи клас посеред уроку (це буває дуже часто) , вона вмикає мультики на телевізорі , який купили батьки для вивчення учбового матеріалу.
  Проведення фізичної культури відбувається так: діти або стоять, або ходять колами по залу парами. Так вона їх карає за те що вони бігали по коридору і це побачив директор, а сама в цей час грається в телефоні.
  Якщо в неї запитати чому таке відношення до дитини , то у відповідь чуєш тільки «притворство» , наче вона біла та пухнаста і брехню. Вона завжди «из подтишка» кривдить дітей, а потім говорить що такого не було.
  Вона з легкістю принизить не тільки дитину , а і її батьків перед другими учнями.
  Знань вона дітям не дає, поки батьки самі не пояснять нову тему то дитина нічого не зрозуміє. Зате дуже любе проводити контрольні роботи і самостійні що часу не вистачає для навчання учнів. Батькам приходиться наймати репетиторів щоб навчали дітей, бо у цього вчителя немає бажання цим займатись.
  Постійно вимагає щоб здавали гроші (окрім фондів) на облаштування класу, ремонт, канцелярію і т.д., я тоді не розумію навіщо здавати ще і фонди окремо? Куди ідуть фонди? Та ще й хочуть щоб фонди здавали на рік вперед.
  Тут написано «мізер» з того що вона творить, так що задумайтесь.
  Батьки майбутніх першокласників не робіть помилки, не ведіть свою дитину до Білої Тетяни Миколаївни в перший клас, збережіть свою психіку і психіку вашого чада.
Ошибка
У Вас не включен JavaScript. Сайт станет доступен только после его включения.