Газети

Погляд

Образцовое творческое объединение "Юношеский пресс-центр Погляд" в Кривом Роге - это много полезной и интересной информации для детей: разнообразные загадки, интересные сказки народов мира, рисунки и рецепты для приготовления самими детьми, подвижные игры, много описаний поделок, познавательные статьи, работы детского творчества.<

ЯК ДІСТАТИСЯ

ВІДГУКИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ

Необхідно заповнити "Ім'я".

Необхідно заповнити "Текст відгуку".

[Гiсть] mail.libr.dp.ua

26 мая 2015, 16:29:55

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ
“ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
ІМЕНІ ПЕРВОУЧИТЕЛІВ СЛОВ’ЯНСЬКИХ КИРИЛА І МЕФОДІЯ”
49006, ДСП, м.Дніпропетровськ, 6, вул.Ю.Савченка, 10, тел. 42-31-19
тел-факс (0562) 42-31-19
http://www.libr.dp.ua; e-mail: [email protected]


________26.05.15№_48__________________

Головному редактору газети
«Погляд»


Шановний Пане редакторе!

Згідно із Законами України «Про обов’язковий примірник документів» № 595-ХІV від 09.04.1999, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо доставляння обов’язкового безплатного примірника документів» №4319-V1 від 12 січня 2012 р та Постановою КМУ «Про порядок доставляння обов’язкових примірників документів» № 608 від 10.05.2002 р. один примірник всіх видань (текстових,електронних, нотних, картографічних,образотворчих та ін.), що видаються на території Дніпропетровської області, повинен безплатно передаватись до Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Ці видання довічно зберігаються в бібліотеці і є доступними майже 48 тисячам користувачів нашої бібліотеки, а також читачам інших регіонів України та зарубіжжя.
Крім того, інформація про всі отримані видання вноситься до електронного каталогу Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, доступного всім користувачам мережі Internet (www.libr.dp.ua), що сприяє популяризації видань та їх виробників. .

Але, на жаль, Ваша газета не представлена в фондах бібліотеки жодним примірником
Маємо надію і будемо вдячні,якщо Ви зможете надіслати на нашу адресу усі видання газети.
З повагою директор Н.М.Тітова

Відповісти